Przemyski Klub Podróżnika

2023-03-23 12:50

Zapraszamy do Przemyskiego Klubu Podróżnika!

Przed nami nowa klubowa propozycja w Centrum Kulturalnym w Przemyślu! Z inicjatywy przemyślanina – Waldemara Brzyskiego – doświadczonego podróżnika, przy naszej instytucji będziemy wspólnie tworzyć Przemyski Klub Podróżnika.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkich chętnych: podróżujących, chcących rozpocząć swoje wojaże, a także poszukujących ciekawostek, praktycznych wskazówek, jak i inspirujących opowieści. Podczas spotkań rozmawiać będziemy m.in. o praktycznych aspektach podróżowania, wyborze środka transportu, poszukiwaniu noclegów, podróżowaniu z dziećmi, czy wadach i zaletach podróży na własną rękę/z biurem podróży. Spotkania klubowe odbywać się będą raz w miesiącu, a pierwsze z nich – inauguracyjne odbędzie się 23 marca 2023 r., o godz. 18:00 w Klubie „Piwnice” Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

• 2023-03-23 12:50