Tiktok i inne social media, czyli po co i dlaczego tak

Tik_tok_a4
Kategoria
Wydarzenia
Termin
2023-09-04 10:00 - 18:00
Miejsce
Dom Kultury i Kino Śnieżka, 18, Edmunda Bojanowskiego, Rzeszowska-Południe, Dębica, powiat dębicki, województwo podkarpackie
39-200, Polska
E-mail
d.osypanko@ck.przemysl.pl

 
Facebook – ponad 23 mln użytkowników w Polsce, Instagram – 11 mln, TikTok – “jedynie” 9 mlm.
 
W ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2023 zapraszamy na szkolenie, które będzie okazją do zapoznania się ze zmieniającym się pejzażem współczesnych mediów społecznościowych: rosnącymi “nowymi” platformami, trendami, ich “ekosystemami”, ale także praktyką działania i korzystania z nich w codziennej pracy.
 
Będzie nieco o stronie teoretycznej – ewolucji, przyszłości, algorytmach i technologiach, jak i o praktyce “życia” w świecie social mediów.

A przede wszystkim o tym, z czym (i dlaczego) należy być na bieżąco, na co szczególnie uważać i w jaki sposób wykorzystać ich potencjał. I najzwyczajniej w świecie – jak korzystać z nich z głową.

 
Prowadzący:
Jakub Wydra – absolwent Zarządzania kulturą i mediami w ramach MISH UJ, Doktorant Programu Society of the Future SDNS UJ. Pracownik Zespołu Badań Społeczno-Środowiskowych INOŚ UJ. Cyfrowy tubylca i publicysta futurolog. Social media menedżer z doświadczeniem pracy w krakowskich instytucjach kultury i w branży medialnej. Zawodowo (i hobbystycznie) od lat tworzy treści na Facebooku, Instagramie, Twitterze, TikToku, YouTubie, Pintereście, Tumblerze, Spotify, LinkedInie…
 
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą zrozumieć potencjał TikToka jako narzędzia wspierającego prowadzenie działań komunikacyjnych osoby zajmujące się działaniami z zakresu marketingu, promocji i public relations, a także współpracą z młodzieżą.
 

Krótki plan szkolenia, do dostosowania razem z grupą i ich potrzebami:

 - Wprowadzenie do mediów społecznościowych: kto z nich korzysta, czemu to robimy, jakie one właściwie są i kto się nimi “opiekuje”.

 - Tiktok, Twitter, Tumblr, Snapchat, Discord, LinkedIn, BeReal, Mastodon. Ale też przecież Facebook, Instagram i YouTube. Jak się w tym nie zgubić, po co    nam to wszystko?

 - Ekosystem: algorytmy, technologie, trendy, użytkownicy, reklamy…

 - Jak to wykorzystać: czyli co, dla kogo i w jaki sposób?

 
Miejsce: Dom Kultury "Śnieżka" w Dębicy, ul. Bojakowskiego 18
Data: 4 września (poniedziałek) 2023 r., godz. 10.00-18.00
 
Koszt udziału w szkoleniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego, by wziąć w nim udział należy czytelnie wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją pod adres: d.osypanko@ck.przemysl.pl do dnia 2 września 2023 r.
 
Poniżej karta zgłoszenia:
 
 
 
 

Terminy

  • 2023-09-04 10:00 - 18:00