Centrum Kulturalne zaprasza  wszystkich bardzo serdecznie 28 kwietnia do Galerii "Stara Kręgielnia" na otwarcie wystawy pokonkursowej prac będących ilustracją wybranych utworów Aleksandra Fredy - wybitnego polskiego komediopisarza, bajkopisarza, poety i pamiętnikarza, którego w tym roku świętujemy 230 rocznicę urodzin.

Konkurs plastyczny był skierowany do osób z niepełnosprawnościami z całej Polski. Nadesłanych zostało ponad 100 prac m.in. z województw: wielkopolskiego, pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, podkarpackiego, łódzkiego.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i wernisaż odbędą się o godz. 11.00 w Klubie CK oraz Galerii "Stara Kręgielnia".

Poniżej wybrane ilustracje do wiersza pt. "Małpa w kąpieli"