Opery w gwiazdorskich obsadach

Kino Centrum w Przemyślu zaprasza na nowy sezon transmisji z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku!

To muzyczna uczta dla miłośników opery i dobry początek dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze operowych doznań.

The Metropolitan Opera to jeden z najznakomitszych teatrów operowych na świecie. Występ na deskach Met (tak nazywają swój teatr nowojorczycy)

to marzenie wielu artystów, a jego realizacja otwiera drzwi do międzynarodowej kariery. Na przestrzeni ponad 130 lat istnienia, teatr nieprzerwanie skupiał najwybitniejszych artystów operowych.

The Met Live in HD - to przedsięwzięcie na skalę globalną. W salach kinowych, teatralnych i filharmonicznych na całym świecie gromadzą się widzowie,

aby na dużym ekranie obejrzeć transmitowany na żywo spektakl z Opery nowojorskiej. Od 2006 roku transmisje obejrzało ponad 17 milionów widzów z 64 krajów świata.

Dziś za pośrednictwem satelity, inscenizacje Met emitowane są w ponad 2.000 kin, teatrów i filharmonii. Na liście znajduje się też kilkanaście miast polskich, a wśród nich m. in. Przemyśl.

Katalog_Centrum_page-0006.jpg

Katalog_Centrum_page-0007.jpg