14 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do Klubu „Piwnice” Centrum Kulturalnego w Przemyślu na „Wieczór z Poezją” zatytułowany „Poetyckie kolędowanie”. Zapraszamy podkarpackich poetów do prezentacji swoich wierszy religijnych, zawierających także motywy świąteczne oraz refleksje noworoczne. Wszystkich uczestników spotkania zapraszamy również do wspólnego kolędowania razem z wokalistami Studia Piosenki „AGA” z CK w Przemyślu. Mamy nadzieję, że miłośnicy poezji w tej wyjątkowej, świątecznej atmosferze spędzą miło czas.

„Wieczory z Poezją”  to kontynuowana od kilku lat cykliczna inicjatywa Centrum Kulturalnego w Przemyślu,  skierowana do podkarpackich poetów, którzy podczas spotkań mają okazję do zaprezentowania swojego talentu i twórczego dorobku.