Zespół Taneczny Koralik działający w Centrum Kulturalnym w Przemyślu uczestniczył
w 51 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2024,
który odbył się od 11 do 21 lipca.

Zespół zdobył Złotą Jodłę i Specjalną Nagrodę Przechodnią imienia Zbigniewa Skrzeczki.
Koralik zaprezentował się z dwoma układami tanecznymi „Tajemnicza studnia” oraz „Różowa Pantera” w choreografii Doroty Pantuły-Ferlejko - instruktora Zespołu.

Nagrody zostały wręczone na Koncercie Galowym, który odbył się na zakończenie Festiwalu 20 lipca w pięknym Amfiteatrze Kadzielnia. Ponad 700 uczestników zaprezentowało się w muzyczno-tanecznym widowisku. W festiwalu co roku biorą udział zespoły z Polski oraz zagranicy.

Zespół prócz występów konkursowych uczestniczył przez 5 dni w warsztatach tanecznych z baletu, tańca współczesnego, jazzu prowadzonych przez znakomitych specjalistów. Na warsztatach była ciężka praca ale bardzo owocna.
W trakcie festiwalu odbywały się koncerty na rynku, korowód ulicami miasta Kielc, ognisko, dyskoteka i wspaniała integracja między dziećmi i młodzieżą.