II Festiwal Pocieszny - Spektakl teatralny „Oceanarium” – Teatr Figurki z Krakowa

FIGURKI_-_strona
2024-10-14

Spektakl teatralny „Oceanarium” – Teatr Figurki z Krakowa

14.10.2024 r., godz. 15:30, 17:30

Opis spektaklu:

Szumią fale chlup chlup chlup zaraz zmoczą kilka stóp!

Dla niektórych piaskownica to po prostu miejsce z piaskiem. Robi się tam babki z piasku i tyle. Dla naszych bohaterów zwykła zabawa foremkami to początek wielkiej przygody. Wystarczy odrobina wyobraźni, a plastikowa muszelka przeniesie nas na piaszczystą plażę, jeszcze trochę – i już wypływamy żaglówką na środek oceanu. A stąd to już pół kroku do prawdziwej przygody! zabaw z ośmiornicami, tańców z meduzami, pływania z najprawdziwszą ławicą ryb.

„Oceanarium” to kameralny spektakl, dla maksymalnie 70 widzów siedzących na scenie, blisko aktorów.

TWÓRCY

reżyseria: Dagmara Żabska

obsada: Joanna Pruś, Tadeusz Dylawerski

scenariusz: zespół

scenografia i lalki: Agnieszka Polańska

choreografia: Marta Pietruszka

muzyka: Tomasz Krzyżanowski

piosenki: Aleksandra Denkowicz

produkcja: Marta Hankus i Andrzej Pietyra

• kameralny spektakl, dla maksymalnie 70 widzów siedzących na scenie, blisko aktorów.
  • spektakl trwa około ok. 40 min.
  • dla widzów od 1 roku do 4 lat
  • bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CK. Kasa czynna od wtorku do niedzieli 14:00-20:00
  • informacje: tel.16 6782009, wew.533

plakat_pocieszny_II.png