OFERTA PRACY W CENTRUM KULTURLANYM W PRZEMYŚLU

Stanowisko: Specjalista ds. plastyki

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe o profilu artystycznym – plastycznym, przygotowanie teoretyczne i praktyczne z zakresu sztuki, malarstwa, grafiki i projektowania graficznego, znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office, Adobe Photoshop, CorelDraw).

Wymagania dodatkowe: doświadczenie przy organizacji wystaw, kreatywność przy organizacji i współorganizacji przedsięwzięć kulturalnych, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,

Zakres obowiązków: nadzór i prowadzenie galerii, organizacja i współorganizacja wystaw twórców profesjonalnych i amatorów, sprawowanie opieki merytorycznej i organizacyjnej nad Klubem Plastyka Nieprofesjonalnego, organizacja plenerów plastycznych, wykonywanie plakatów, ulotek, zaproszeń, banerów, itp.,

Warunki pracy: praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu), zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia, pakiet socjalny, przyjazne środowisko pracy.

Przewidywany termin zatrudnienia: 01.09.2024r.

Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy + klauzula RODO, list motywacyjny proszę przesyłać w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z dopiskiem OFERTA PRACY):

ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl lub elektronicznej na adres a.zych@ck.przemysl.pl. Rekrutacja trwa od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia 10.08.2024r.

Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.

Zastrzega się prawo kontaktu z wybranymi kandydatami; zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej.

Dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie CK lub pod numerem telefonu 16 678-20-09. Osoba do kontaktu – Specjalista ds. organizacji pracy sekretariatu i kadr Pani Anna Zych-Niżnik.

Po zakończonej rekrutacji oferty kandydatów nie przyjętych do pracy zostają usunięte.