• Slider 822
  • Slider 831
  • Slider 837
  • Slider 830
  • Slider 834
  • Slider 815
  • Slider 795
  • Slider 842

Wyniki konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowe ozdoby"

Protokół z posiedzenia Komisji artystycznej Konkursu Plastycznego BOŻONARODZENIOWE OZDOBY
8 grudnia 2021 r., Centrum Kulturalne w Przemyślu

 

Komisja w składzie:
- Helena Piaskowska
- Jolanta Franus
- Sylwia Szczębara

po obejrzeniu  prac nadesłanych na konkurs postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

 

I Kat. 1-3 klasa

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

- Milena Zwolińska - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Karol Raduj - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Kacper Szklarz - SP nr 1 w Przeworsku
- Martyna Łopuch - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim

WYRÓŻNIENIA

- Matylda Bawoł - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Kacper Sędłak - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Ignacy Bawoł - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Dominika Brzyska - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Anastazja Brzyska - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Szymon Kubusiak - SP nr 1 w Przeworsku
- Zuzanna Brzyska - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Aleksandra Domagalska - MDK w Przemyślu

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODA

- Katarzyna Dziadek - SP im. Heleny Modrzejewskiej nr 1 w Przemyślu
- Szymon Kucaj - Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach
- Amelia Wyczawska - SP nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku

WYRÓŻNIENIA

- Paulina Burdziak SP - w Sufczynie
- Judyta Rajzer - SP nr 11 w Przemyślu

 

II Kat. 4-6 klasa

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

- Jan Krzaczyński - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Mikołaj Manowiec - SP w Tryńczy
- Julia Łaba - Centrum Kulturalne w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

- Michał Kocyła - SP nr 2 „KAMON” w Przemyślu
- Nikodem Chruścicki - SP nr 15 w Przemyślu
- Jan Manowiec - SP w Tryńczy

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODY

- Julia Wróbel - SP w Medyce
- Wiktoria Matysko - SP w Orzechowcach
- Maja Charchan - SP nr 11 w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

- Julia Przepłata - SP im. Jana Pawła II w Rokietnicy
- Simon Malinowski - SP nr 14 w Przemyślu
- Magdalena Kolasa - ZSP w Surochowie

 

III Kat. 7-8 klasa

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

- Kamil Szuban -SP nr 15 w Przemyślu
- Sebastian Pawłowski - SP im. bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
- Kornelia Kaznowska - MDK w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

- Sara Manowiec - SP w Tryńczy
- Julia Kaczmar - SP nr 15 w Przemyślu

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODA

- Julia Karnas – SP W  Orzechowcach
- Julia Potrebka - SP nr 17  w Przemyślu
- Laura Kubik - SP im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

WYRÓŻNIENIA

- Bartłomiej Pelc - SP im. św. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej

 

Laureaci konkursu  otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Jury składa podziękowanie wszystkim uczestnikom konkursu. Laureatom gratuluje nagród i wyróżnień. Dziękujemy nauczycielom, instruktorom, opiekunom i rodzicom pod kierunkiem których powstały prace.

 

Zobacz fotorelację z rozstrzygnięcia

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone