• Slider 769
  • Slider 781
  • Slider 783
  • Slider 782
  • Slider 778
  • Slider 780
  • Slider 768

Wyniki I etapu VII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej

W niedzielę, 30 stycznia 2022 r. zapraszamy na finał VII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej, który odbędzie się w formie online. Ogłoszenie werdyktu jury poprzedzi Msza Święta i koncert towarzyszący. Szczegóły na załączonym plakacie.

Tutaj 30 stycznia pojawi się link do transmisji

 

 

 

PROTOKÓŁ

Z posiedzenia jury przesłuchującego i oceniającego nagrania kolęd i pastorałek w ramach I etapu
VII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej – odbywającego się
on-line w dniu 18.01.2022 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

 

 

Jury w składzie:

Dominika Osypanko – muzykolog (Centrum Kulturalne w Przemyślu)

Lucyna Rudawska – muzyk (Podkarpackie Stowarzyszenie GOSPEL w Przemyślu)

  1. Adam Mikosiak – (Klasztor oo. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej)

 

po wysłuchaniu 148 zgłoszonych prezentacji muzycznych, postanowiło zakwalifikować
do II etapu Festiwalu następujących uczestników w poszczególnych kategoriach:

 

W KATEGORII SOLIŚCI 6-8 LAT:

wykonawcy uczący się

  1. Gabriela Śliwa – GOK w Borowej (woj. podkarpackie)

amatorzy

  1. Antoni Wojtyna – Dębno (woj. podkarpackie)
  2. Jagoda Pala – Bielsko-Biała (woj. śląskie)
  3. Karmen Kowalska – Zamość (woj. lubelskie)

 

W KATEGORII SOLIŚCI 9-11 LAT

wykonawcy uczący się

  1. Oliwia Szarata – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu (woj. małopolskie)
  2. Antonina Szyler – Rozbórz Długi (woj. podkarpackie)
  3. Wiktor Kotuła – Leżajsk (woj. podkarpackie)
  4. Maria Kołodziejczyk – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu (woj. małopolskie)
  5. Emilia Konieczny – Jasielski Dom Kultury (woj. podkarpackie)
  6. Karina Kowalska – Studio Wokalne DISOUND Zamość (woj. lubelskie)
  7. Antoni Kuros - Klikuszowa (małopolskie) - Studio Piosenki SEPTYMA

amatorzy

  1. Karolina Rogowska – Nowy Sącz (woj. małopolskie)
  2. Zuzanna Kulon – Dydnia (woj. podkarpackie)
  3. Lena Ornowska – Strzała (woj. mazowieckie)
  4. Laura Skawiniak – Raba Wyżna (woj. małopolskie)
  5. Maja Kasprzyk – Krosno (woj. podkarpackie)
  6. Izabela Niemiec – Siedliska (woj. podkarpackie)
  7. Szymona Gabriel Ługowski - Horyniec
  8. Zuzanna Gacek – Warzyce (woj. podkarpackie)
  9. Julia Brzeżańska – Szebnie (woj. podkarpackie)
  10. Gabriela Sykała – Przeworsk (woj. podkarpackie)
  11. Nikodem Zoń – Siekierczyna (woj. małopolskie)

 

W KATEGORII SOLIŚCI 12-14 LAT

wykonawcy uczący się

  1. Maja Mazurek – Studio Artystyczne KEstrella – Lublin (woj. lubelskie)
  2. Eryk Chudzik – MDK Rzeszów (woj. podkarpackie)
  3. Kornelia Wodka – Przemyśl (woj. podkarpackie)
  4. Antonina Piotrowska – Rzeszów – Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  5. Wiktoria Grzywacz – Klub 5 BSP Przemyśl (woj. podkarpackie)
  6. Julia Bora – Jasielski Dom Kultury (woj. podkarpackie)
  7. Gabriela Penar – Rzeszowski Dom Kultury (woj. podkarpackie)
  8. Julia Turek -  Szkoła Dobrej Muzy - Zaklików (woj. podkarpackie)

amatorzy

  1. Marcelina Obara – Tarnobrzeg (woj. podkarpackie)
  2. Lena Małodzińska – Padew Narodowa (woj. podkarpackie)
  3. Paweł Madzia – Nowy Sącz (woj. małopolskie)
  4. Anna Wojnar – Studzian (woj. podkarpackie)
  5. Kornelia Czerwiec – Kraków (woj. małopolskie)

 

W KATEGORII SOLIŚCI 15-18 LAT

wykonawcy uczący się

  1. Gabriela Tomaka – Rzeszów Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  2. Kamila Szeliga – Rzeszów Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  3. Faustyna Grzesik – MDK Rzeszów (woj. podkarpackie)
  4. Karolina Polak – Jasielski Dom Kultury (woj. podkarpackie)
  5. Kornelia Kozioł – Klub 5 BSP Przemyśl (woj. podkarpackie)
  6. Tomasz Nowak – Rzeszowski Dom Kultury (woj. Podkarpacki)
  7. Ewelina Garbacz - Szkoła Dobrej Muzy – Zaklików (woj. podkarpackie)
  8. Amelia Tabaczek - GOK Lubaczów - (woj. podkarpackie)
  9. Katarzyna Bobowicz - Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki - (woj. podkarpackie)

amatorzy

  1. Jagoda Rataj – Katowice (woj. śląskie)
  2. Julia Rączka – Bielsko-Biała (woj. śląskie)
  3. Aleksandra Barycka – Prałkowce (woj. podkarpackie)

 

 

W KATEGORII SOLIŚCI DOROŚLI

wykonawcy uczący się

  1. Michał Steciak – Krasznice (woj. świętokrzyskie)
  2. Aleksandra Stawarz – Rzeszów Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  3. Dominika Malec – Rzeszów Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  4. Michał Podgórski – Rzeszów Klub 21 BSP (woj. podkarpackie)
  5. Valentyna Maslovska – Rzeszów/ Studentka UR jazz i muzyka estradowa (woj. podkarpackie)

amatorzy

  1. Klaudia Kozioł – Kobiela (woj. świętokrzyskie)

 

W KATEGORII DUETY

  1. Magdalena Babraj i Emilia Wielgus – Królówka (woj. małopolskie)
  2. ANGELS – Klaudia Kiczor i Zuzanna Pyczek – Bilcza (woj. świętokrzyskie)

 

W KATEGORII TERCETY

wykonawcy uczący się

  1. Tercet KDK z Kozienickiego Domu Kultury (woj. mazowieckie)
  2. Trio Natalia Wiklczek, Sandra Kocyk, Maria von der Donk – ZSM w Radomiu (woj. mazowieckie)

amatorzy

  1. Prowadzi nas Jezus – Ustrzyki Dolne (woj. podkarpackie)

 

W KATEGORII CHÓRY

  1. Chór Nauczycielski ZNP i SCK ”AKORD” w Mielcu (woj. podkarpackie)
  2. Chór mieszany Cantores Carvatiani – Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach (woj. małopolskie)
  3. Chór mieszany Veritas z Nowosielec (woj. podkarpackie)
  4. Chór Parafii Św. Jakuba Apostoła w Lublinie (woj. lubelskie)
  5. Chór CANONStowarzyszenie Muzyczne CANON z Nowego Wiśnicza (woj. małopolskie)
  6. Chór Con Passione ze SP nr 47 w Lublinie (woj. lubelskie)

 

W KATEGORII SCHOLE

  1. Schola Światełka Pana - Przedborowa (dolnośląskie)

 

W KATEGORII ZESPOŁY ŚPIEWACZE

  1. Ludowy Zespół Śpiewaczy Dolanie z Gniewczyny Trynieckiej (woj. podkarpackie)
  2. Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa (woj. podkarpackie)
  3. Zespół Śpiewaczy STOKROTKI (woj. podkarpackie)


W KATEGORII ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE

  1. Niżańska Kapela Ludowa przy NCK „Sokół” w Nisku (woj. podkarpackie)

 

W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNE

wykonawcy uczący się

  1. ILUZJON – Klub 5 BSP Przemyśl
  2. RAJGA – Klub 5 BSP Przemyśl


W KATEGORII ZESPOŁY WOKALN0-INSTRUMENTALNE

  1. Rodzinny Zespół BUŚKO BAND – Radymno (woj. podkarpackie)
  2. Bracia Nowicjusze Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych – Kalwaria Pacławska (woj. podkarpackie)
  3. Zespół wokalno-instrumentalny AGLET – Żurawica (woj. podkarpackie)
  4. Zespół wokalno-instrumentalny JAKUBKI – Czarna (woj. podkarpackie)
  5. Zespół Rodzinny „NA KAŻDĄ NUTĘ” – Modliborzyce (woj. lubelskie)
  6. Zespół Hotki – Borowa (woj. podkarpackie)
  7. Zespół Parafialny „FAUSTYNA” - Równe (Ukraina)
  8. HARNASIE – Klub 5 BSP Przemyśl (woj. podkarpackie)
  9. Zespół wokalno-instrumentalny XYZ - Przemyśl - (woj. podkarpackie)

W KATEGORII ORKIESTRY

  1. Orkiestra PSM II st. ZPSM w Jarosławiu (woj. podkarpackie)

 

W KATEGORII INSTRUMENTALIŚCI

  1. Aleksandra Rydzik – Grodzisko Dolne (woj. podkarpackie)
  2. Maksymilian Szklanny – Grodzisko Górne (woj. podkarpackie)

 

UWAGA!!! II ETAP Festiwalu odbędzie się ON-LINE.
Prosimy NIE WPŁACAĆ akredytacji.
Szczegóły wkrótce.

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone