• Slider 620
  • Slider 619
  • Slider 621
  • Slider 616
  • Slider 483
  • Slider 585
  • Slider 599

Spektakl "Szalone nożyczki"

UWAGA!!!

Informacja od organizatora:

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów, artystów i organizatorów, informujemy, że spektakl SZALONE NOŻYCZKI, który był zaplanowany na 27 marca 2020 roku, odbędzie się 12 września 2020. Zmianie ulega data wydarzenia. Godzina – 19.00 – i miejsce – Centrum Kulturalne w Przemyślu – pozostają bez zmian.

Wszystkie bilety (zakupione w bileteriach i kasie Centrum Kulturalnego) wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie. Rzędy i miejsca – bez zmian.

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w spektaklu w nowym terminie, prosimy o kontakt drogą mailową z bileteriami, w których zakupiono bilety. Na informację o ewentualnych zwrotach czekamy do 25 marca 2020 roku.

Bilety zakupione w Kasie Centrum Kulturalnego w Przemyślu – w przypadku chęci zwrotu prosimy o kontakt mailowy: imprezy@ck.przemysl.pl
Na maile czekamy do 25 marca 2020 roku.

 

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

 

UWAGA!!!

Impreza została przeniesiona na późniejszy termin. Szczegóły niebawem.

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2020 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone