Nabór filmów do 15. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF

Ogłaszamy nabór filmów do 15. edycji Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF.

Festiwal odbędzie się 25 września w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Twórców niezależnych oraz studentów i absolwentów kierunków filmowych zapraszamy do nadsyłania swoich filmów (fabuła, dokument, animacja).

Na wasze zgłoszenia – ukończone i gotowe do zaprezentowania filmy wraz z kartą zgłoszenia i podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wizerunkowych - czekamy do 31 lipca 2021 r.

Karta zgłoszenia filmu, regulamin festiwalu i klauzula informacyjna w zakładce Regulaminy i logo.

Grafila okolicznościowa Niebieskie tło na nim aparatura kinowa i hasztagi 15 lat, kino niezależne, off, Centrum Kulturalne