Iwona Data "Odkrywam siebie" z cyklu Przystanek Poezja

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na  49. „Przystanek Poezja on-line”, podczas którego poznamy twórczość Iwony Daty z Przemyśla.

„Przystanek  Poezja” organizowany jest cyklicznie od 1999 r. kilka razy w roku. Podczas wieczorów autorskich mięliśmy przyjemność poznać dotąd twórczość kilkudziesięciu poetów z Podkarpacia. Z powodu pandemii to już drugie w tym roku spotkanie organizowane wirtualnie, które dostępne będzie 27 listopada 2020 r. o godz. 18.00 na stronie Centrum Kulturalnego – www.ck.przemysl.pl oraz na Facebooku i kanale YouTube CK.

Miłośników poezji zapraszamy zatem na spotkanie autorskie zatytułowane „Odkrywam siebie”, a jego gościem będzie Iwona Data - mieszkanka Przemyśla, emerytowana nauczycielka, która wolny czas poświęca swoim ulubionym pasjom – sztuce i poezji. Poetka opowie nam o swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość, a przede wszystkim zaprezentuje swoje wiersze, które zostały zamieszczone w specjalnie wydanym z tej okazji zeszycie poetyckim. Zbiorek wierszy dostępny jest do pobrania poniżej w pliku pdf.

Po zakończeniu spotkania zapraszamy na Facebooka CK - kliknij tutaj >>>>>
gdzie będzie można poczatować z poetką,
która odpowiadać będzie na Państwa pytania i komentarze.

UWAGA!!! 20 osobom, które napiszą wiadomość na adres j.nowak@ck.przemysl.pl
wyślemy wydrukowany tomik wierszy Iwony Daty

PLIKI DO POBRANIA
  • |  Iwona Data "Odkrywam siebie"