• Slider 578
 • Slider 581
 • Slider 579
 • Slider 580
 • Slider 576
 • Slider 573
 • Slider 483

Archiwalny Kalendarz imprez

 • 6 października - 3 listopada - Galeria Hol

  Wydarzenie od:

  Wystawa malarstwa Marzeny Stęc

  Wstęp wolny

  Wystawa malarstwa MARZENY STĘC

 • 15 października - 3 listopada - Galeria "Stara Kręgielnia"

  Wydarzenie od:

  Wystawa fotograficzna: Suren Vardanian - "ORMIAŃSKI LWÓW"

  Wstęp wolny

  Suren Vardanian

  Wystawa fotograficzna

  "ORMIAŃSKI LWÓW"

 • 26 października - sala widowiskowa CK

  Wydarzenie od:

  SCENA AMATORA: Teatr "Baccalaureus" z Jarosławia - „Opis obyczajów za panowania Augusta III” wg Jędrzeja Kitowicza

  Bilety: 7 zł

  Reżyseria - Dorota Białek

  Działający przy jarosławskiej Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej (Akademia Trzeciego Wieku) zespól teatralny z archaicznie brzmiących kronikarskich zapisków osiemnastowiecznego pisarza, księdza Kitowicza, wyłuskuje prawdziwe ponadczasowe perełki, uświadamiając nam, że pewnych cech, naszych narodowych „śmiesznostek” niestety nie pozbyliśmy się do dzisiaj.

  Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

 • 30 października, godz. 19:00 - sala widowiskowa CK

  Wydarzenie od:

  Kabaret Trzecia Strona Medalu

  Bilety: 15 zł (ulgowe), 20 zł (normalne)

  Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu, a od 2013 r. związany z krakowską sceną kabaretową.
  To właśnie w Przemyślu stawiali swoje pierwsze kroki, nim wyruszyli w daleką podróż, by zarażać podkarpackim humorem i entuzjazmem innych ludzi. Dotychczas uczestniczyli w ponad 30 festiwalach kabaretowych oraz zostali laureatami 27 nagród, w tym dziesięciu nagród głównych oraz ośmiu nagród publiczności.

  Zaprezentują się z programem ”Cały żartem i pół serio”. Jest to połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu pozornie zwykłych sytuacji, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze!

  Jesteście gotowi na wyjątkowy wieczór z Kabaretem Trzecia Strona Medalu? Powiadomcie wszystkich znajomych i przybywajcie bawić się razem z „Medalikami”.

  Impreza zewnętrzna

 • 4 listopada, godz. 17:00 - Galeria "12", Klub "Piwnice" CK

  Wydarzenie od:

  Wernisaż wystawy pt. "Prezentacje artystyczne” Warsztatów Terapii Zajęciowej w Korytnikach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bachórcu i Birczy, Domu Pomocy Społecznej-Lipowica i Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarosławiu

  Wstęp wolny

  4 listopada o godz. 17:00  w  Galerii „12” odbędzie się wernisaż wystawy "Prezentacje artystyczne Warsztatów Terapii Zajęciowej w Korytnikach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bachórcu i Birczy, Domu Pomocy Społecznej-Lipowica i Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarosławiu"". Prace ponad 20 osób będzie można oglądać w Galerii "12" i Holu CK do 19 listopada.

  W Klubie "Piwnice" gościnnie wystąpi kwartet gitarowy z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.

  Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

 • 6 listopada, godz. 17:00 – Klub „Piwnice” CK

  Wydarzenie od:

  Artystyczne Debiuty Młodych - Marcin Fiń z Przemyśla – wernisaż wystawy fotografii

  Wstęp wolny

   

   

  Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

 • 12 listopada, godz. 17:00 - Galeria „Stara Kręgielnia”

  Wydarzenie od:

  Otwarcie wystawy "Obrazy Strukturalne" Elżbiety Pióreckiej

  Wstęp wolny

  Artystka urodziła się w Jaśle, obecnie mieszka w Przemyślu. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w pracowni Tkaniny Eksperymentalnej. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórczego "Wiklina".
  W swojej twórczości zajmuje się tkaniną, rysunkiem, malarstwem, przestrzenną formą wiklinową. Na swoim koncie ma kilka wystaw indywidualnych m.in.: w Uniejowie - Galeria DPT (2015), w Międzyrzecu Podlaskim - Galeria ES (2012), w Preszov na Słowacji - Galeria Atrium (2010). W latach 1994-2001 brała udział w Salonach Sztuki we Francji. W 1998 otrzymała Premier Prix ( I Nagroda) na Salonie Chambourcy (Francja). Od 2002 roku uczestniczy w plenerach wikliniarskich i w wielu wystawach zbiorowych obejmujących dziedziny twórczości takie jak rysunek, tkanina, m.in.: w 2013 prezentowała swoją pracę na 10. Ogólnopolskiej Wystawie Miniatury Tkackiej w Łodzi oraz w Galerii DAP Okręg Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków "Sztuka Włókna 2013", w  2014 r. w XII Międzynarodowym Plenerze Artystycznym „Wiklina w arboretum” w Bolestraszycach zaprezentowała obiekt wiklinowy, zaś na VI Festiwalu Ogrodowym w Bolestraszycach instalację „Domek z ogródkiem”.

  Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

 • 18 listopada, godz. 10:00 – sala widowiskowa i Klub „Piwnice” CK

  Wydarzenie od:

  Podkarpacki Konkurs LITERATURA I DZIECI  p.h. „Podróże małe i duże”–  eliminacje rejonowe

  Wstęp wolny

  Przedmiotem konkursu jest twórczość znaczących i wybitnych autorów, którzy w swoich utworach poruszają tematykę związaną z podróżowaniem po świecie (realnym i tym w wyobraźni), wiedzą o krajach bliskich i dalekich oraz życiu ich mieszkańców.
  Eliminacje finałowe Konkursu „Literatura i dzieci” odbędą się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 3 i 4 grudnia 2015 r. Uroczysta Gala Laureatów połączona z wernisażem wystawy prac plastycznych odbędzie się 10 grudnia 2015 r.

  Organizator eliminacji rejonowych: Centrum Kulturalne w Przemyślu

 • 21 listopada – sala widowiskowa i Klub „Piwnice” CK

  Wydarzenie od:

  18. Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego „O ZŁOTĄ SZPILĘ”

  Wstęp wolny

  godz. 12:00 – prezentacje konkursowe
  godz. 17:00 - finał

  Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorosłych przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów: recytatorskiego, piosenki satyrycznej,  plastycznego i literackiego.

  Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

Copyright © 2019 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone