• Slider 554
  • Slider 551
  • Slider 545
  • Slider 550
  • Slider 552
  • Slider 553
  • Slider 546
  • Slider 483

5. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej

 

Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia

 

 

V Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kalwaria Pacławska 2020

   PROGRAM

 

 

25 stycznia 2020 (SOBOTA)

I. 11.00 - MSZA ŚWIĘTA

II. 12.00 - PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII CHÓRY, ZESPOŁY WOKALNE, ZESPOŁY INSTRUMENTALNE, WOKALNO-INSTRUMENTALNE, ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE, SCHOLE, ORKIESTRY, SOLIŚCI POWYŻEJ 19 LAT

 

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

 

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII CHÓRY

  1. Chór mieszany „VERITAS” z Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku
  2. Chór mieszany „LUCUS” z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej
  3. Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Artura Malawskiego w Przemyślu
  4. Chór jednorodny „HARMONIA ”z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej
  5. Archidiecezjalny Chór Chłopięco – Męski Pueri Cantores Lublinenses z Lublina

 

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ORKIESTRY

  1. Orkiestra Dęta OSP w Majdanie Sieniawskim

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE- AMATORZY

A/ przedział wiekowy dorośli

  1. Grupa ŚPIEWACZA „STRYKI I STRYJENKI” Dom Kultury „SOKÓŁ” ze Strzyżowa

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNE WYKONAWCY- AMATORZY

A/ przedział wiekowy 6-9 lat

  1. Zespół wokalny „EDMUNDOWE SERDUSZKA” z Domaradza
  2. Zespół wokalny „DYSONANSIK” ze Stowarzyszenia Kultury Dzieci i Młodzieży DYSONANS w Krośnie

B/ przedział wiekowy 10-14 lat

  1. Zespół wokalny „DYSONANS” ze Stowarzyszenia Kultury Dzieci i Młodzieży DYSONANS w Krośnie
  2. Zespół Wokalny „SZAFIROWE NUTKI” z SP w Mirocinie i SP w Rozborzu
  3. Zespół wokalny „ARABESKA” z Leszna
  4. Zespół wokalny „SUPEŁKI” z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie

C/ przedział wiekowy dorośli od 19 lat

  1. Zespół wokalny DIORAMA z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

 

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE WYKONAWCY- AMATORZY

A/przedział wiekowy 6-9 lat

  1. Zespół wokalno-instrumentalny „JAKUBKI” z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji z Czarnej

B/ przedział wiekowy 10-14 lat

  1. Zespół wokalno-instrumentalny „AGLET” z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy
  2. Zespół wokalno-instrumentalny „PRZYJACIELE Z DWÓJKI” ze SP nr 2 w Sanoku

C/ przedział wiekowy 15-18 lat

  1. Zespół wokalno-instrumentalny „SZALEŃCY BOŻY” z BIBRKI / Ukraina

D/ przedział wiekowy dorośli od 19 lat

  1. Zespół wokalno-instrumentalny „GWIAZDA BETLEJEMSKA” z Zaporoża / Ukraina
  2. Zespół wokalno-instrumentalny /MIRIAM-CZYLI FRANCISZKANIE I PRZYJACIELE”

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE WYKONAWCY UCZĄCY SIĘ W SZKOŁACH ARTYSTYCZNYCH

A/przedział wiekowy 15-18 lat

  1. Zespół wokalno-instrumentalny „XYZ” z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII ZESPOŁY INSTRUMENTALNE WYKONAWCY UCZĄCY SIĘ W SZKOŁACH ARTYSTYCZNYCH

A/ przedział wiekowy 6-9 lat

  1. Zespół Perkusyjny z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII DUETY WYKONAWCY-AMATORZY

A/ przedział wiekowy 10-14 lat

  1. Kacper Sokół i Sara Niemczyk –„ DUECIK” z Niebieszczan

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI AMATORZY

A/ przedział wiekowy 15-18 lat

  1. Gabriela Tomaka z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  2. Weronika Połowniak z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  3. Julia Mielniczek z Przemyśla
  4. Michalina Grzybowska z Głogowa Małopolskiego
  5. Maksymilian Stalec z Rzeszowa
  6. Kinga Haśko z Wiązownicy
  7. Katarzyna Such z Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym

B/ przedział wiekowy powyżej 19 lat

  1. Bartosz Czaja z Koszalina
  2. Dominika Pruchnicka z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  3. Aleksandra Stawarz z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  4. Aleksandra Wajda z Przeworska
  5. Marzena Sendecka z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzozowie

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI UCZĄCY SIĘ W SZKOŁACH ARTYSTYCZNYCH

A/ przedział wiekowy powyżej 19 lat

  1. Agnieszka Mierzwa z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  2. Małgorzata Świetlicka z Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego
  3. Kornelia Mistachowicz ze STUDIA TAŃCA „AT DANCE”w Przysiekach

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA
KONCERT SANOCKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO POD DYREKCJĄ ELŻBIETY PRZYSTASZ
GODZ. 15.00-15.30

 

26 stycznia 2020 (NIEDZIELA)

 I. 11.00 – MSZA ŚWIĘTA

 II. 12.00 – PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI

 

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI – AMATORZY

A/ przedział wiekowy 6-9 lat

  1. Maja Jaroch ze Szkoły Podstawowej w Wyszatycach
  2. Martyna Bachurska z Rybotycz
  3. Alicja Południak z Przemyśla
  4. Zuzanna Maziarz z Przemyśla
  5. Hanna Pelc z Nizin
  6. Kinga Rataj z Katowic
  7. Aleksandra Grochola z Przemyśla
  8. Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury Filia Wilkowyja
  9. Martyna Pawłowska z Olszan
  10. Antoni Sarnicki z Przemyśla
  11. Amelia Telesz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Domaradzu
  12. Emilia Pigan z Majdanu Sieniawskiego
  13. Zofia Fugowska ze SP nr 15 w Przemyślu
  14. Leon Romanowski z Kłokowic

B/ przedział wiekowy 10-14

  1. Sara Niemczyk z Niebieszczan
  2. Julia Skiba ze Szkoły Podstawowej w Bliznem
  3. Nina Majczak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku
  4. Julia Cybuch z Sanoka
  5. Martyna Cybuch z Sanoka
  6. Amelia Szmidt z Sanoka
  7. Jagoda Rataj z Katowic
  8. Zuzanna Lemantowicz z Warsztatowego Studia Wokalnego Chorzowskiego Centrum Kultury w Chorzowie
  9. Patrycja Wsoł z Rzeszowa
  10. Kornelia Wodka z Rzeszowa
  11. Roksana Romanowska z Kłokowic
  12. Kira Aniela Twardy z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie
  13. Martyna Andreasik ze Szkoły Podstawowej w Korczowej
  14. Oliwia Kula z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  15. Wiktoria Sitarz z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  16. Kamila Szeliga z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  17. Antonina Piotrowska z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  18. Alicja Kasprzyk z Klubu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
  19. Lea Bawoł z Vocal Studio Dominika Kindrat w Rzeszowie
  20. Aleksandra Czereba ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu
  21. Maja Gradowska ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu
  22. Karol Fugowski ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu
  23. Przemysław Dyndal z Majdanu Sieniawskiego
  24. Martyna Pigan z Majdanu Sieniawskiego
  25. Aleksandra Pigan z Majdanu Sieniawskiego
  26. Weronika Pieniążek ze Szkoły Podstawowej w Przeworsku
  27. Joanna Such z Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym
  28. Zofia Drozd z Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym

 

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE W KATEGORII SOLIŚCI – UCZĄCY SIĘ W SZKOŁACH ARTYSTYCZNYCH

A/ przedział wiekowy 6-9 lat

  1. Natalia Kubiś- Mroszczyk z Vokal Studio Dominika Kindrat w Rzeszowie
  2. Martyna Szarek z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  3. Emilia Skiba z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  4. Dominika Oryszak z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  5. Wiktor Kotuła z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

B/ przedział wiekowy 10-14

  1. Paweł Madzia z Nowego Sącza
  2. Kinga Pietryka z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  3. Dawid Jajko z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  4. Julia Czopik z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  5. Zuzanna Bochman z Państwowej Szkoły Muzycznej w Łukowie
  6. Natalia Zięba ze Studia Tańca „AT DANCE” w Jaśle
  7. Weronika Dębska ze Studia Tańca „AT DANCE” w Jaśle
  8. Matylda Korona z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  9. Ksawery Łobaza z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  10. Milena Łach z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  11. Patrycja Hus z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  12. Wojciech Malinowski z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  13. Marcel Kotuła z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  14. Miłosz Świetlik z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  15. Zuzanna Hajduk z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  16. Oliwia Fiołek z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  17. Julia Tłuczkiewicz z Ostrowca Świętokrzyskiego

C/ przedział wiekowy 15-18

  1. Kacper Dziki z Brzozowskiego Domu Kultury w Brzozowie
  2. Aleksandra Koszelik z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
  3. Dominika Stec z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
  4. Dawid Pleban z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

 

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA KONCERT ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO „PAWŁOSIOWIANIE”
ZDOBYWCY GRAND PRIX XXI REGIONALNEGO PRZEGLĄDU GRUP ŚPIEWACZYCH W PAWŁOSIOWIE
GODZ. 15.00-15.30

 

 

INFORMACJA DLA INSTRUKTORÓW I WYKONAWCÓW!

PO DOKONANIU REJESTRACJI W BIURZE ORGANIZACYJNYM FESTIWALU, BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ /W MIARĘ POTRZEBY/ SKORZYSTANIA Z POMIESZCZEŃ CELEM PRZYGOTOWANIA SIĘ DO PREZENTACJI. PO WYSTĘPIE PROSIMY O SPRAWNE OPUSZCZENIE SAL DLA KOLEJNYCH WYKONAWCÓW.

WSZYSCY UCZESTNICY – ZGODNIE Z REGULAMINEM FESTIWALU – ZOBOWIĄZANI SĄ DO UISZCZENIA OPŁATY AKREDYTACYJNEJ NA PODANE KONTO BANKOWE.

 

 

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY!

 













Copyright © 2019 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone