25 października, godz. 09:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2019-10-25

3. Podkarpackie Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku

Wstęp wolny

Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku są przeglądem teatralnym. Podczas przeglądu przerwy pomiędzy występami teatrów wypełnione są poprzez wspólnie śpiewane piosenki, zabawy, konkursy... W ten sposób przyjeżdżający artyści nawiązują bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami przeglądu i razem z wolontariuszami prowadzącymi imprezę budują jej  klimat. Przerwy i wszystkie występy towarzyszące muszą nawiązywać do wybranego przez instruktorów Nieprzetartego Szlaku na dany rok tematu. W tym roku obowiązuje konwencja Baśni i Legend.  Konwencja dotyczy wszystkich elementów SANS za wyjątkiem spektakli teatralnych. Termin przyjmowania zgłoszeń do 11 października.

Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Fundacja Nieprzetartego Szlaku w Lublinie