• Slider 737
  • Slider 736
  • Slider 734
  • Slider 732
  • Slider 743
  • Slider 672
  • Slider 706
  • Slider 742
  • Slider 738
  • Slider 731

23. Ogólnopolski Turniej Satyry "O Złotą Szpilę" - turniej plastyczny

PROTOKÓŁ
z posiedzenia JURY 23. Ogólnopolskiego Turnieju Satyry „O Złotą Szpilę”
TURNIEJ PLASTYCZNY
30 listopada 2020

 

Komisja w składzie:
- Marek Gliwa
- Rafał Kureczka
- Andrzej Opak

po obejrzeniu prac plastycznych nadesłanych na konkurs postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących autorów:

 

Kategoria „Twórców dorosłych”

I NAGRODA

Krzysztof Suski z Henrykowa za „Ikony satyry”

 

II NAGRODA

Henryk Cebula z Przeworska za „Prezydent USA Pan D.T.”

 

III NAGRODA

Jacek Frąckiewicz z Widawy za „Fryzjerki w podziemiu”

 

WYRÓŻNIENIA:

Michał Graczyk z Nysy za „Krzysztof Klenczon”

Dariusz Dałomis z Wólki Małkowej za „Kwarantanna”

 

 

Kategoria „Uczniów i studentów szkół i uczelni artystycznych”

I NAGRODA

Zuzanna Kozioł z ZSP w Katowicach za „Bracie… bracie…”

 

II NAGRODA

Justyna Bielawa z ZSP w Katowicach za „Święty Jan Paweł II z głazem na tle Stonehenge”

 

III NAGRODA

Klaudia Brawańska z ZSP w Katowicach za „Kręgle”

 

WYRÓŻNIENIA:

Julia Szewczyk z ZSP w Katowicach za „Nocny dzień”, „Jak szybko mija czas”, i „Ciężar szkolny”

Kamil Sowa z ZSP w Katowicach za pracę bez tytułu

Natalia Mizera z ZSP w Katowicach za „Maska na każdy dzień”

Maja Rachtan z ZSP w Katowicach za „Zmumifikowany”

Natalia Kaftan z ZSP w Katowicach za „Bardzo polski obiad w wersji miejskiej” i „Kuchenne rewolucje”

Weronika Miś z ZSP w Katowicach za „Uzależnienie”

Lisa Szylinga z ZSP w Katowicach za „Skutek”

Dominika Siegert z ZSP w Katowicach za zestaw

Amelia Sułkowska z ZSP w Katowicach za „Zza krat”

 

  • Krzysztof Suski z Henrykowa „Ikony satyry”

    Krzysztof Suski z Henrykowa „Ikony satyry”

  • Henryk Cebula z Przeworska „Prezydent USA Pan D.T.”

    Henryk Cebula z Przeworska „Prezydent USA Pan D.T.”

  • Jacek Frąckiewicz z Widawy „Fryzjerki w podziemiu”

    Jacek Frąckiewicz z Widawy „Fryzjerki w podziemiu”

  • Michał Graczyk z Nysy „Krzysztof Klenczon”

    Michał Graczyk z Nysy „Krzysztof Klenczon”

  • Dariusz Dałomis z Wólki Małkowej „Kwarantanna”

    Dariusz Dałomis z Wólki Małkowej „Kwarantanna”

  • Zuzanna Kozioł z ZSP w Katowicach „Bracie... bracie...”

    Zuzanna Kozioł z ZSP w Katowicach „Bracie... bracie...”

  • Justyna Bielawa z ZSP w Katowicach „Święty Jan Paweł II z głazem na tle Stonehenge”

    Justyna Bielawa z ZSP w Katowicach „Święty Jan Paweł II z głazem na tle Stonehenge”

  • Klaudia Brawańska z ZSP w Katowicach „Kręgle”

    Klaudia Brawańska z ZSP w Katowicach „Kręgle”

  • Julia Szewczyk z ZSP w Katowicach „Nocny dzień”, „Jak szybko mija czas”, i „Ciężar szkolny”

    Julia Szewczyk z ZSP w Katowicach „Nocny dzień”, „Jak szybko mija czas”, i „Ciężar szkolny”

  • Kamil Sowa z ZSP w Katowicach

    Kamil Sowa z ZSP w Katowicach

  • Natalia Mizera z ZSP w Katowicach „Maska na każdy dzień”

    Natalia Mizera z ZSP w Katowicach „Maska na każdy dzień”

  • Maja Rachtan z ZSP w Katowicach „Zmumifikowany”

    Maja Rachtan z ZSP w Katowicach „Zmumifikowany”

  • Natalia Kaftan z ZSP w Katowicach „Bardzo polski obiad w wersji miejskiej” i „Kuchenne rewolucje”

    Natalia Kaftan z ZSP w Katowicach „Bardzo polski obiad w wersji miejskiej” i „Kuchenne rewolucje”

  • Weronika Miś z ZSP w Katowicach „Uzależnienie”

    Weronika Miś z ZSP w Katowicach „Uzależnienie”

  • Lisa Szylinga z ZSP w Katowicach „Skutek”

    Lisa Szylinga z ZSP w Katowicach „Skutek”

  • Dominika Siegert z ZSP w Katowicach

    Dominika Siegert z ZSP w Katowicach

  • Amelia Sułkowska z ZSP w Katowicach „Zza krat”

    Amelia Sułkowska z ZSP w Katowicach „Zza krat”

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone