OFERTA PRACY W CENTRUM KULTURALNYM W PRZEMYŚLU

Stanowisko: Instruktor ds. teatru

Wymagania niezbędne: wykształcenie min. średnie, mile widziani absolwenci szkół teatralnych i muzycznych, kompetencje pedagogiczne oraz doświadczenie zawodowe w realizacji zajęć, warsztatów teatralnych, recytatorskich z dziećmi, młodzieżą bądź osobami dorosłymi

Wymagania dodatkowe: przygotowanie teoretyczne i praktyczne z zakresu animacji teatralnej, kreatywność przy organizacji i współorganizacji przedsięwzięć kulturalnych, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Zakres obowiązków: prowadzenie grup i zespołów teatralnych, organizowanie przeglądów, konkursów z zakresu kultury żywego słowa, recytacji, itp.

Warunki pracy: praca w pełnym wymiarze czasu pracy, zatrudnienie w ramach umowy
o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.

Przewidywany termin zatrudnienia: 01.09.2023r.

Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy, list motywacyjny proszę przesyłać w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z dopiskiem OFERTA PRACY): ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl lub elektronicznej na adres a.zych@ck.przemysl.pl. Rekrutacja trwa od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia 31.08.2023r.

Dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie CK lub pod numerem telefonu 16 678-20-09.
Osoba do kontaktu – Specjalista ds. organizacji pracy sekretariatu i kadr Pani Anna Zych-Niżnik.