Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520
  • Slider 633
  • Slider 601

Transmisje i retransmisje online

OPERA:

 

Teatro dell’Opera di Roma: „Turandot” Pucciniego
Termin transmisji: 3 czerwca, godz. 20.00

Dyrygent:  Juraj Valčuha
Obsada: Iréne Theorin, Max René Cosotti, Marco Spotti, Jorge de León, Maria Katzarava, Igor Gnidii, Gianluca Floris, Massimiliano Chiarolla, Gianfranco Montresor


Teatro Colon: balet „Wesoła wdówka” Lehara
Termin tramisji: dostępna
Link do transmisji: https://teatrocolon.org.ar/en/node/3620
 

Sofia Opera and Ballet: „Boris Godunov” Musorgskiego
Termin transmisji: 29 maja, godz. 19.00, nagranie dostępne do 28 sierpnia, godz. 12.00
Link do transmisji:
https://operavision.eu/en/library/performances/operas/boris-godunov-sofia-opera-and-ballet
Dyrygent:  Konstantin Chudovsky
Obsada: Martin Tsonev, Mario Krastev, Irina Zhekova, Rumyana Petrova, Sergey Drobishevsky, Biser Georgiev, Angel Hristov, Dimitar Stanchev, Kostadin Andreev, Petar Buchkov, Plamen Papazikov, Tsveta Sarambelieva

 

Teatro San Carlo: „Die Walküre” Wagnera
Link do transmisji: http://www.cetv-online.it/demand.php?id=93

 

Opera Ballet Vlaanderen: „Rusałka” Dworzaka
Termin transmisji: dostępne do 14 sierpnia

Dyrygent: Giedrė Šlekytė
Obsada: Rusalka: Pumeza Matshikiza Rusalka (dancer): Shelby Williams The
Prince: Kyungho Kim The Prince (dancer): Morgan Lugo Vodník, the water
goblin: Goderdzi Janelidze Vodník (dancer): Matt Foley Ježibaba, a witch:
Maria Riccarda Wesseling The foreign princess: Karen Vermeiren
 

Teatro Colon: „La Boheme” Pucciniego
Termin transmisji: dostępne na YouTube

Dyrygent: Thomas Schippers
Obsada: Mirella Freni, Nicolai Gedda, Mario Sereni, Mario Basiola II, Ferruccio Mazzoli, Mariella Adani, Carlo Badioli, Paolo Montarsolo, Vittorio Pandano, Giuseppe Giuliano, Mario Rinaudo
 

Opera Ballet Vlaanderen „Der Schmied von Gent” Schrekera
Termin transmisji: 8 maja, godz. 19.00, nagranie dostępne do 6 listopada, godz. 12.00
Link do transmisji:
https://operavision.eu/en/library/performances/operas/der-schmied-von-gent-opera-ballet-vlaanderen
Dyrygent: Alejo Pérez
Obsada: Leigh Melrose, Kai Rüütel, Vuvu Mpofu, Daniel Arnaldos, Michael J. Scott, Leon Košavić, Nabil Suliman, Ivan Thirion, Chia-Fen Wu, Justin Hopkins

 

Dutch National Opera & Ballet: „Lady Macbeth of Mtsensk” Szostakowicza
Termin transmisji: 12 maja, godz. 19, nagranie dostępne do 12 sierpnia, godz. 12.00
Link do transmisji:
https://operavision.eu/en/library/performances/operas/lady-macbeth-mtsensk-dutch-national-opera
Dyrygent: Mariss Jansons
Obsada: Eva-Maria Westbroek, Christopher Ventris, Vladimir Vaneev, Ludovít Ludha, Carole Wilson, Alexandre Kravetz, Nikita Storojev

 

Teatro dell’Opera di Roma: „Jezioro łabędzie” Czajkowskiego
Termin transmisji: 19 maja, godz. 20.00

Dyrygent: Nir Kabaretti
Obsada: Anna Nikulina, Semyon Chudin, Giacomo Castellana
 

Moscow State Stanislavsky Music Theatre: „War and Peace” Prokofieva
Termin transmisji: 26 maja, godz. 19.00, nagranie dostępne do 26 listopada, godz. 12.00
Link do transmisji:
https://operavision.eu/en/library/performances/operas/war-and-peace-moscow-state-stanislavsky-music-theatre
Dyrygent:  Felix Korobov
Obsada: Dmitry Zuev, Natalia Petrozhitskaya, Larisa Andreeva, Irina Chistyakova, Lidia Chernykh, Denis Makarov, Nikolay Erokhin, Ksenia Dudnikova, Sergei Balashov, Roman Ulybin, Veronika Vyatkina, Leonid Zimnenko, Andrey Baturkin, Dmitry Ulyanov
 

Teatro Comunale Bologna: „Don Pasquale” Donizettiego

Dyrygent: Giuseppe La Malfa
Obsada: Raffaele Pisani, Boyd Owen, Ksenia Titovchenko, Michele Patti, Nicolò Donini, Daniele Palumbo


Teatro dell’Opera di Roma: „Waiting for the Sibyl” Kentridge’a
Termin transmisji: 28 maja, godz. 20.00

 

Sofia Opera and Ballet: „Boris Godunov” Musorgskiego
Termin transmisji: 29 maja, godz. 19.00, nagranie dostępne do 28 sierpnia, godz. 12.00
Link do transmisji: https://operavision.eu/en/library/performances/operas/boris-godunov-sofia-opera-and-ballet
Dyrygent: Konstantin Chudovsky
Obsada: Martin Tsonev, Mario Krastev, Irina Zhekova, Rumyana Petrova, Sergey Drobishevsky, Biser Georgiev, Angel Hristov, Dimitar Stanchev, Kostadin Andreev, Petar Buchkov, Plamen Papazikov, Tsveta Sarambelieva

 

 

TEATR:

 

 

INFORMACJA

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

 

PLAN KINA

Copyright © 2020 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka
Script logo
DO GÓRY