Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520

Metropolitan Opera - start sezonu przesunięty

Z uwagi na utrzymujący się w Stanach Zjednoczonych kryzys zdrowotny, Metropolitan Opera odwołała spektakle zaplanowane na kilka pierwszych miesięcy sezonu 2020 /2021 – poinformował wczoraj Peter Gelb, dyrektor generalny teatru. Nowojorska opera uczci ponowne otwarcie dla publiczności specjalną galą, która odbędzie się 31 grudnia tego roku.

Brak możliwości przygotowania premierowych produkcji, które miały być wystawione na początku 2021 roku oznacza, że „Die Zauberflöte” oraz „Don Giovanni” Mozarta zostaną wystawione we wcześniejszych inscenizacjach. Nowe realizacje tych tytułów, a także anulowane premiery „Aidy” Verdiego i „Ognistego anioła” Prokofiewa będą zostają przesunięte na kolejne sezony. Zgodnie z planem odbędzie się za to premiera „Dead Man Walking” Heggiego (8 kwietnia 2021 r.) w reżyserii Iva van Hovego.

W związku z reorganizacją sezonu w lutym odbędą się dodatkowe spektakle „La Bohème” Pucciniego z Angel Blue i Josephem Calleją w obsadzie, „Carmen” Bizeta, w której tytułową rolę zaśpiewa Varduhi Abrahamyan, a Roberto Alagna i Russell Thomas będą dzielić rolę Don Jose oraz „Traviata” z udziałem Dmytro Popova i Stephena Costello jako Alfreda. W miejsce anulowanego wznowienia „Lulu” Berga odbędzie się większa liczbą spektakli „Cyrulika sewilskiego” Rossiniego.

W ramach cyklu „The Met: Live in HD” transmitowanych na żywo będzie siedem przedstawień: „Die Zauberflöte” Mozarta, „Romeo i Julia” Gounoda, „Don Giovanni” Mozarta, „Dead Man Walking” Heggiego, „Die Frau ohne Schatten” Straussa, „Nabucco” Verdiego i „Il Pirata” Belliniego. Trzy transmisje zaplanowane na jesień zastąpione zostaną powtórkami tych samych tytułów: „Aidy” i „Il Trovatore” Verdiego i „Fidelia” Beethovena.

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

PLAN KINA

Copyright © 2020 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka