Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520

• 14. CK OFF 2020 – wyniki

Za nami 14. CK OFF Festiwal Kina Niezależnego – edycja online. W ciągu dwóch festiwalowych dni obejrzeliśmy w sumie dwanaście filmów. Wśród nich znalazły się animacje, filmy fabularne i dokument.

• Zamaskowana Kwarantanna - rozstrzygnięcie konkursu

• ROZMOWA Z MILANEM RABIJEM

Pretekstem do poniższej rozmowy jest nowa wersja montażowa filmu NOSFERATU - SYMFONIA GROZY. Klasyczny film w nowej odsłonie, z nową muzyką. Nosferatu odrodził się na polskiej ziemi. Sprawcą całego zamieszania jest Milan Rabij, który z pomocą najbliższych osób odświeżył legendarny tytuł filmowy z 1922 roku. Zanim będziemy mogli obejrzeć całość, pewnie jeszcze chwila minie, ale już teraz warto przedstawić pomysł projektu i pracę nad jego realizacją.

• Metropolitan Opera - start sezonu przesunięty

Z uwagi na utrzymujący się w Stanach Zjednoczonych kryzys zdrowotny, Metropolitan Opera odwołała spektakle zaplanowane na kilka pierwszych miesięcy sezonu 2020 /2021 – poinformował wczoraj Peter Gelb, dyrektor generalny teatru. Nowojorska opera uczci ponowne otwarcie dla publiczności specjalną galą, która odbędzie się 31 grudnia tego roku.

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

PLAN KINA

Copyright © 2020 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka