Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520

• Festiwal CK OFF

XIV Festiwal Kina Niezależnego - online CK OFF 2020

Ogłaszamy nabór filmów do 14. edycji Festiwalu Kina Niezależnego - online CK OFF. Konkurs składa się z dwóch etapów. Etap pierwszy: Komisja Kwalifikacyjna dokona selekcji filmów, których zgłoszenia spełniają wymogi formalne. Etap drugi: prezentacja filmów online w dniach 25 i 26 września 2020 roku w oficjalnych kanałach internetowych organizatora (YouTube, Facebook, strona WWW) i poddanie ich ocenie jury i publiczności. Twórców niezależnych oraz studentów i absolwentów kierunków filmowych zapraszamy do nadsyłania filmów. Na wasze zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia 2020 r.

• Zamaskowana Kwarantanna - rozstrzygnięcie konkursu

• ROZMOWA Z MILANEM RABIJEM

Pretekstem do poniższej rozmowy jest nowa wersja montażowa filmu NOSFERATU - SYMFONIA GROZY. Klasyczny film w nowej odsłonie, z nową muzyką. Nosferatu odrodził się na polskiej ziemi. Sprawcą całego zamieszania jest Milan Rabij, który z pomocą najbliższych osób odświeżył legendarny tytuł filmowy z 1922 roku. Zanim będziemy mogli obejrzeć całość, pewnie jeszcze chwila minie, ale już teraz warto przedstawić pomysł projektu i pracę nad jego realizacją.

• Metropolitan Opera - start sezonu przesunięty

Z uwagi na utrzymujący się w Stanach Zjednoczonych kryzys zdrowotny, Metropolitan Opera odwołała spektakle zaplanowane na kilka pierwszych miesięcy sezonu 2020 /2021 – poinformował wczoraj Peter Gelb, dyrektor generalny teatru. Nowojorska opera uczci ponowne otwarcie dla publiczności specjalną galą, która odbędzie się 31 grudnia tego roku.

• Transmisje i retransmisje online

• Premiery filmowe - Gutek Film

Co pewien czas będziemy przedstawiać plany dystrybutorów związane z premierami filmowymi. Chociaż, biorąc pod uwagę obecną sytuację, nikt nie jest w stanie podać konkretnych dat, jednak będziemy pisać o filmach, które będą wprowadzane na ekrany po otwarciu kin. Na początek nowe tytuły od Gutek Film.

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

PLAN KINA

Copyright © 2020 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka