5 kwietnia, godz. 09:00 - klub Piwnice, sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2018-04-05

63. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje powiatowe

Wstęp wolny

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest najważniejszą imprezą ruchu miłośników żywego słowa w Polsce. Skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób dorosłych. Przeprowadzany jest w drodze wielostopniowych eliminacji: powiatowych, rejonowych, wojewódzkich oraz spotkań finałowych.

Od wielu lat finał wojewódzki w kategoriach: turniej jednego aktora, poezja śpiewana i „wywiedzione ze słowa” odbywa się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, gromadząc najlepszych recytatorów i wykonawców poezji śpiewanej z Podkarpacia.

Profesjonalne jury w skład którego wchodzą aktorzy, reżyserzy i muzycy wyłania najlepszych wykonawców, którzy reprezentują nasze województwo na imprezach centralnych.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu