28 - 29 września - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2017-09-28Wydarzenie do: 2017-09-29

Integracyjny Festiwal Bajek, Baśni i Legend. Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku

Wstęp wolny

Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku są przeglądem teatralnym. Podczas przeglądu przerwy pomiędzy występami teatrów wypełnione są poprzez wspólnie śpiewane piosenki, zabawy, konkursy… W ten sposób przyjeżdżający artyści nawiązują bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami przeglądu i razem z wolontariuszami prowadzącymi imprezę budują jej  klimat. Przerwy i wszystkie występy towarzyszące muszą nawiązywać do wybranego przez instruktorów Nieprzetartego Szlaku na dany rok tematu. W tym roku obowiązuje konwencja SPOTKAŃ CYGAŃSKICH.  Konwencja dotyczy wszystkich elementów SANS za wyjątkiem spektakli teatralnych.

Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Fundacja Nieprzetarty Szlak w Lublinie