25 - 26 maja - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2018-05-25Wydarzenie do: 2018-05-26

12. Festiwal Filmów Kina Niezależnego „CK OFF"

Bilety: 5 zł

Festiwal organizowany w formie konkursu, którego celem jest wspieranie i propagowanie artystycznej wizji i wyobraźni niezależnych twórców filmowych. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez przemyską grupę filmową Zwellinder oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu. Organizatorom zależy na popularyzacji niezależnej polskiej sztuki filmowej. W festiwalu mogą brać udział, oprócz twórców niezależnych, studenci kierunków filmowych. Organizatorzy nominują do pokazów kilkanaście filmów, które ocenia profesjonalne jury, w którym zasiadają znawcy i miłośnicy kina m.in. Piotr Matwiejczyk, znany polski reżyser. CK OFF zaliczany jest do grupy najbardziej niezależnych festiwali w kraju.

Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Zwellinder Film Group w Przemyślu