24 maja, godz. 09:00 - sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Birczy

Wydarzenie od: 2018-05-24

41. Przegląd Teatrzyków Dziecięcych "TROPEM JASIA i MAŁGOSI"

Wstęp wolny

Celem imprezy jest konfrontacja artystycznych dokonań teatrzyków dziecięcych z powiatów: przemyskiego, jarosławskiego, przeworskiego, lubaczowskiego oraz doskonalenie warsztatu teatralnego instruktorów i zespołów biorących udział w przeglądzie, a także inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie repertuaru i środków wyrazu artystycznego. W przeglądzie mogą wziąć udział dziecięce zespoły teatralne (lalkowe, żywego planu), których członkami są dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy, Centrum Kulturalne w Przemyślu