20 maja, godz. 19:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2018-05-20

Strauss Gala - KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY!

Bilety: 50 zł

Strauss Gala odbywająca się w całej Polsce, zagości 20 maja o godz. 19.00 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami wybitnych solistów: Naire Ayvazyan  i Kamila Rocha Karolczuka. Towarzyszyć im będzie kameralny zespół straussowski, występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa. Będą najsłynniejsze arie z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron cygański” i wiele innych. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleje” czy „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo” oraz pieśni neapolitańskie.

Impreza zewnętrzna

KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY!